Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mézeskalács sütéshez recept,...

Mézeskalács sütéshez recept, tanács?

Figyelt kérdés

Szeretnék csinálni a barátomnak mézeskalácsot, amit majd szépen díszítek, de még soha életemben nem csináltam. Olyan receptet szeretnék, amivel 1-2 nap alatt megpuhul és finom. És fel is szeretném díszíteni ételszínezékes mázzal, de arról meg azt olvastam, hogy vigyázni kell vele, mert túl folyékony lehet tőle a máz stb.


Szóval le tudnátok írni nekem pontosan, hogy hogyan is kell? Meddig kell sütni, stb? Nagyon hálás lennék. :)


2012. febr. 6. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! sajnos a receptet most így nem találtam meg,de annyit tanácsolnék,hogy ne vedd meg a mézeskalácsport,knorr,hanem fűszerezd te magad fahéjjal,őröltszegfűszeggel, sokkal finomabb!
2012. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, köszönöm a tanácsot. :)
2012. febr. 7. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
De vegyél fűszerkeveréket, például kotányi márkájú mézessütemény fűszerkeveréket! Ha te magad próbálkozod összeöntögetni a fűszereket, könnyen elszúrhatod az arányokat, ráadásul jobban megéri egyben venni.
2012. febr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!