Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Carbonara alapport felönthetem...

Carbonara alapport felönthetem tejjel ha az van rá írva hogy vízzel jól keverjem el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 6. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze.Ugyan olyan finom lez,de akkorvedd számításba,hogy a fűszerezése kevésbé fog érződni,és utána kell sózni,borsozni,legalábbis én így szoktam.
2012. febr. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én még tejszínt is szoktam hozzá keverni, krémesebb, lágyabb lesz. Meg nekem amúgy is túl sósak ezek az alapok, de én alapból sótlanabbul főzök.
2012. febr. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is tejszínnel szoktam, de 2dl tejszínhez (2 személyre elég szósz) kb 1-2 ek port teszek nem az egész zacskóval, és még közbe is fűszerezem egy kicsit.
2012. febr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert pár hete vettük a tescoba ilyen trattoria verdi carbonara szósz és az van rá irva hogy a tasak tartalmát jól keverjük el 250ml hideg vizben forraljuk fel és időnként keverjük meg. De én ugy fogom ezt csinálni hogy van itthon egy kis sonka és azt kockára vágom megpiritom egy kicsit hozzáadom ezt a port és felöntön 2,5dl tejjel, biztos jó lesz vagyis remélem és ezt spagetti tésztával összekeverem,

tejszínt is jó lenne bele tenni de hát most nincs itthon

2012. febr. 6. 14:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Finom lesz, mi is szoktunk ilyen kajákat csinálni.
2012. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajtot is reszelhetsz bele, attól is ízletesebb lesz.
2012. febr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!