Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Létező étel a tejszínes...

Létező étel a tejszínes carbonara? Hogy kell elkészíteni?

Figyelt kérdés

A Sims 3-ba a Sim-em kedvenc ételének lehet választani tejszínes carbonara-t. : DD

Szívesen kipróbálnám, de ha beírom a google-ba, akkor csak spagettis kajákat dob ki. (spagetti alla carbonara-vagy mi:) )

Tehát lehet, hogy nem is létezik, csak betették a játékba? Ha valaki tudja hogy kell elkészíteni, vagy linket tud küldeni, az légyszíves tegye meg! (:


Előre is köszönöm! :)


2010. márc. 2. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az a spagettis a tejszínes carbonara:)Amúgy én is seretem a Sims 3-mat :D
2010. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*szeretem
2010. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja, köszi! :D
2010. márc. 2. 17:00
 4/12 anonim ***** válasza:

A spagetti ala carbonara az az étel, amit te keresel. Tejszínes, általában bacon szalonnával készül meg tojással, gyors, és iszonyúan finom. Igazi olaszos étel.

Google a barátod. :)


[link]

2010. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezt próbál ki: [link] Tuti izleni fog Neked is,akárcsak a Sim-ednek:P
2010. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Váó az első linket hogy csináltad?:)

És a második linkes tényleg így szokta csinálni? Hogy a nyers tojásos masszát öntöd a tésztára?:O

Spagetti ala carbonara=tejszínes carbonara szóval a carbonara az carbonara. Nem minden esetben készül tejszínnel én legalábbis emlékszem egy besameles receptemre is.

2010. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


"Google a barátod"-->igen, mint máskor, most is használtam, csak nem tudtam, hogy az a spagettis az. :)

2010. márc. 2. 17:23
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Vagy ha a könnyebb utat szeretnéd választani.

Lemész a boltba, veszel egy Carbonara alapot+ sonkát.

Hazamész, felkockázod a sonkát, megpirítod vajon, ráöntesz 2,5dl tejszínt (vagy tejcsit) és bele ez az alap por. Kifőzöd a spagetti tésztát, összezutty és kész is. Épp tegnap ettem, abbahagyhatatlan :D

2010. márc. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
"tényleg így szokta csinálni? Hogy a nyers tojásos masszát öntöd a tésztára?" Igen,én igy szoktam késziteni,istenien finom!!
2010. márc. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom nem öntöd le vízzel a tésztát miután leszűrted? Meg tolsz rá egy fedőt is,hogy a gőz átjárja a tojásos masszát? Hát lehet hogy ki fogom próbálni!:)
2010. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!