Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok vagy linkelnétek...

Mondanátok vagy linkelnétek olcsó és finom zöldséges ételrecepteket?

Figyelt kérdés

Nem kell, hogy vega legyen, viszont olyan, ami egy fogyókúrás menübe beleillik.

Főleg bevált receptek érdekelnek, amivel a zöldséget nem túlzottan kedvelő személyeket is meg lehet győzni. :)


2012. febr. 8. 20:16
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

A nosalty.hu-n sok, és nagyon jó zöldséges recepteket találhatsz! Olvasók, háziasszonyok küldik be a recepteket! Én is nem rég fedeztem fel, és a havi menüt már innen állítottam össze! :) Nézd meg a többi kategóriát is! Meglepően jó oldal!

2012. febr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. febr. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ismerem a nosalty oldalt, rendszeresen odajárok. De ha rákeresek dolgokra, mindig elfog a bőség zavara. :D

Azért köszönöm!

2012. febr. 9. 10:20
 4/6 anonim ***** válasza:
A bőség zavara az engem is elfog néha a nosalty-n. :))) De azért amikor idő van, nagyon jó recepteket lehet kiböngészni, és alkalomadtán elővenni a receptkönyvből :) A legjobb főzős oldal szerintem :)
2012. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én amikor fogyóztam anno ( most is kéne sajnos) akkor be is vált a módszerem.vettem csirkemellet, amit csíkokra vágtam és kiporcióztam 10 dekás csomagocskákra folpacba.

aztán betankoltam mindenféle zöldséget, mirelitet és persze, ami volt frisset is.

délben és este is, ezekből készítettem finom kajákat magamnak.mirelitből, borsó, mexikói, zöldbab, franciaalap,

néha egy spenótot tökörtojással is beiktattam.

friss cukkini (most sajna nagyon drága) brokkoli,sárgarépa kilószám, zeller, karalábé , póréhagyma, lilahagyma, fokhagyma és mindenféle fűszer, szárítva, ha volt zölden.

beruháztam egy kis oliva olajra...:) szóval egy adag csirkemellet, egy teáskanál olajon meg pirítottam

majd mellé tettem jó 25-30 deka valamilyen zöldséget és együtt pároltam tovább.mindig más-más zöldségeket és fűszereket használtam, hogy ne legyen unalmas.

kifelejtettem a gombát, pedig nagyon fontos része a fogyinak. ebből még gombapörköltet is főztem, a kis csirkemellel:)

a lényeg, hogy nagyon nagy tárháza van a zöldségeknek, és

/nagyon nagy elhatározással,ami, most belőlem hiányzik :(/

igen változatosan lehet fogyózni, nem beszélve, hogy nagyon egészségesen is.

nem kell mindig a csirkemell sem, egy zöldséges omlettel is jól lehet lakni. a csirkemellet is ki lehet váltani néha, egy adag nagyon sovány füstölt sonkával is,becsempészve egy kis változatosságot.


Kitartást és sok sikert kívánok a fogyókúrádhoz:))

2012. febr. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

[link]

általában nem vagyok oda a zöldséges kakákért, de ezt még én is imádom!

A zöldség lehet benne bármilyen, szerintem a fagyasztott keverék tökéletes és sonkát is rakhatsz bele.

2012. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!