Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ki ismeri ezt a receptet?...

Ki ismeri ezt a receptet? Kókuszos-kekszes süti

Figyelt kérdés
Sajnos elhagytam a receptet. Valahogy úgy készül, hogy vajat cukrot olvasztunk, kókusz bele, és kekszdarabok bele a végén. Mindez egy őzgerincformában. Valaki tudja a pontos arányokat? Olyan finom és gyors süti volt
2012. febr. 10. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

mindmegette.hu

nosalty.hu


Ezeken keresgélj.

2012. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A receptet nem ismerem, de ötletem lenne, hogyan készíteném én el.

pl.1 csomag Ráma margarint 15 deka cukorral, egy vaniliás cukorral 2 egész tojással 1 vaniliás vagy tejszínes pudingporral, ízlés szerint, talán 10 deka kókuszreszelékkel (de, lehet többel...)gőz fölött sűrűre főznék. ebbe a masszába tennék összetört kekszet, talán 20 dekát, és az egészet vizes folpackkal kibélelt őzgerinc formába önteném.jól kifagyasztva (legalább egy éjen át)másnap szeletelném.

Most, hogy ezt kitaláltam, a hét végén lehet , hogy megcsinálom:)

2012. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem a kekszszalámi?


[link]

2012. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kakaó nincs benne

Csak kókusz

Lehet hogy kakaó helyett kókusz van benne

Köszönöm mindenkinek a válaszokat

2012. febr. 12. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!