Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Amerikai palacsintába juharszi...

Amerikai palacsintába juharszirup helyett jó a méz?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 10. 14:04
 1/7 Szabó Simon ***** válasza:

Szóval! Floridában volt szerencsém hosszabb ideig leledzeni, és ott ettem a palacsintájukból. Hogy mit teszel közé, az rajtad múlik. Nem csak én, hanem a tősgyökeres bevándorlók is különböző trutymákot kentünk a palacsinták közé; vajat, mézet, juharszirupot, és van az Amiknak egy különleges szirupjuk, amit valamilyen fa törzséből nyerik. Én még dzsemmet (jam)is kentem közé. Minél több félét, annál finomabb.

Jó étvágyat!

2012. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De én úgy értettem, hogy a palacsintáBA :) Mert a tésztába is kell tenni ilyen hülyeséget :D de már elkezdtem, és mézet tettem bele, szerintem jó lesz... köszönöm :)
2012. febr. 10. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó lesz úgy!

Ám állítólag tescoba lehet kapni..

2012. febr. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, van a teszkóban, és 2 ezer forint körül van :(
2012. febr. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akár mézet is tehetsz a palacsinta tésztájába.

De úgy az igazi az amerikai palacsinta ha a tésztájában nem teszel se juharszirupot se mézet, hanem a kész kisütött palacsintákat egymásra helyezed és lelocsolod juharsziruppal.

De ahogy gondolod úgy csinálod.

Az igazi juharszirup minden boltban drága egy termék.

2012. febr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tegnap 19:11-nek és milyen kiszerelésben? Mármint mekkorában van? És ízre milyen?
2012. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tescoba palacsinta öntet van, amiben kb olyan 5%-ék juharszirup van.

A Metroban lehet kapni igazi juharszirupot.

2012. febr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!