Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Jó ötlet? Hogyan tudok szürke...

Jó ötlet? Hogyan tudok szürke ételszínezéket készíteni házilag?

Figyelt kérdés

Ezekhez hasonló tortát szeretnék készíteni apum születésnapjára:

[link]


[link]



Egyszerű csokitorta lenne,négyzetalakban,csokimázzal leöntve és ilyen fület akarok hamis marcipánból csinálni mintha egy szerszámos doboz lenne és néhány szerszámot készíteni szintén hamis cukormázból.Az érdekelne,mivel tudok szürke marcipánt készíteni.


2012. febr. 11. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
zöld, kék, piros össze. Próbálgasd! cseppenként!
2012. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szénkapszulát lehet kapni patikában. abból (egy darabból szétszedve kiöntöd a port) csinálsz pár csepp vízzel fekete festéket és azt adagolod cseppenként a kívánt szín eléréséig.
2012. febr. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon egyszerü.Mivel ételszinezék ha jó akkor az természetes anyag.

Tehát kimész a környezedbe.

Beszerzel egy kis mohát .Ha ezzel megvagy akkor általába mivel moha északi részen van moha alatt megtalálható természetes szürke színű korpusz.

Na az nagyon erősen szürke és ehető mármint nagyon jó színező anyag.

Ki kell főzni

ÉS beletenni színezéknek nagyon erős szürke de nyugi felhígul majd.


Mindenki csak saját felelőségre

2012. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
de ez nem kaja
2012. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
én is a széntablettát javaslom! :)
2012. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pandamanci válasza:

Az első válaszadó válasza nagyon hasznos volt számomra. A pirosból kevés kell és a zöldből meg a kékből kell több. én Rumini egeret szerettem volna marcipánból készíteni az unokaöcsémnek. Köszönöm szépen a tippet, szuperül bevált.:)

Mivel szerettem volna, ha ehető is marad, így se a szén, se a kőpor nem jött volna be.

Puszi:)

2016. júl. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!