Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés nélküli recepteket...

Sütés nélküli recepteket keresek még! Segítenél? Írj egy-két ilyen receptet te is!

Figyelt kérdés
Az eddigi sütés nélküli sütemények, amik megvannak: banángolyó, kókuszgolyó, gesztenyegolyó, bögrés süti, plusz az a réteges keksz (amikor egy sor háztartási kekszet lerakunk, rá pudingot és ismét egy réteg keksz). Ezeken kívül. Köszönöm! :)
2012. febr. 26. 15:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2012. febr. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 tetro ***** válasza:
100%
tiramisu
2012. febr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jók ezek a honlapok! :)
2012. febr. 26. 15:48
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező !! Megkaphatnám a banángolyó receptjét ????

Köszönöm...

2012. febr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Természetesen. :)


Banángolyók


Hozzávalók:

3 banán

30 dkg darált háztartási keksz

10 dkg porcukor

kókuszreszelék

A banánt pürésítjük, a darált keksszel és a cukorral összekeverjük, kis golyókat formálunk belőle és kókuszreszelékbe forgatjuk.

2012. febr. 26. 16:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

szia én éppen ma csináltam egyet :)

Ez is háztartási kekszes.Én fogtam egy kis tejföl,és egy kis dobozos gyümis joghurtot.Ha még nem elég édes úgy,akkor cukrozd egy kicsit.Ezután leterítettem a kekszet rá a joghurtos öntetet, és így tovább,míg tart.A tetejére öntet kerüljön :)

Utána hűtőbe teszed,megvárod míg megpuhul a keksz,és már fogyasztható is.De ha egy kicsit különlegesebbre szeretnéd,rakhatsz a kekszek közé a joghurtra akármilyen gyümit is.Garantálom nagyon finom :) És nem mellesleg olcsó desszert.

2012. febr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

az ostyás roládot ismered? az őzgerinces, én nagyon finom. ha kéred leírom szívesen.

még a zebrakeksz, ami ilyen egyszerű és nagyon mutatós.

2012. febr. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Igen, én szeretném kérni az ostyás rolád receptjét! Köszönöm. :)
2012. febr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Írom az ostyás roládot.

hozzávalók: 1 csomag Ráma , 15 deka cukor, 2 egész tojás, 1 csokis puding. ezeket gőz fölött sűrűre fűzzük, majd beleteszünk 10 deka durvára vagdalt diót, 10 deka mazsolát, és egy csomag ostyalapot darabokra törve.

őzgerinc formát nedves folpackkal kibélelünk, és beleöntjük a masszát. hűtőben jól lehűtjük, majd egy tálcára borítva lehúzzuk róla folpackot. a bordák mentén szépen szeletelhető.

nagyon finom egyszerű süti.

üdv:)

2012. febr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!