Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Estére vacsorát kell csinalnom...

Estére vacsorát kell csinalnom. De a baj az, hogy eletemben nem foztem egy teat sem. Szoval kezdoknek mijen recepteket ajanlottok? Reszletes receptet ha lehet

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 15:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenkor legjobb egy egeszben sült csirke,rantott hal,krumpli salata,v.lerakott krumpli,attol függ ki lessz a vendeg,csalad v.igenyesebb vendeg.
2011. jún. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
sajtos tészta
2011. jún. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Bemelegítésnek főzz egy teát. :)
2011. jún. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi van otthon, ugyanis az összes üzlet zárva van. Talán még találsz egy-két maszek boltot nyitva, de szerintem már azok is bezártak.
2011. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg mid van otthon, mint felhasználható alapanyag. Akkor ígérem kitalálok neked valamit és megírom az elkészítését is.

Hamarosan visszanézek.

2011. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az előzőnek leírod, mi van otthon, addig dobok egy oldalt, ahol vannak videós receptek is. Nagy segítség lehet, ha először főzöl. :)

www.fozniakarok.hu

Nem kell regisztrálni, hogy megnézhesd a videókat.


Ha nem lett kiadva, hogy a vacsora főtt étel legyen, akkor szerintem egy melegszendvics vagy bundás kenyér is remek vacsora, teával.

2011. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
megnezem mi van itt, nem otthon vagyok, hanem kulfoldon es a parom rokonaival lakunk, a ket gyerekukkel vagyok jelenleg otthon es jo lenne ha ossze tudnek dobni egy vacsit mire hazajonnek faradtan ne kelljen ezzel faradniuk... mindjart irom mi van ... de husos etel receptet ne, mert csirket disznohust nem sutok!
2011. jún. 13. 16:01
 8/17 A kérdező kommentje:
zoldborso(konzerves), liszt, tojas, kulonbozo laskak, sajt, jaurt, szalami,
2011. jún. 13. 16:07
 9/17 A kérdező kommentje:
krumpli
2011. jún. 13. 16:07
 10/17 A kérdező kommentje:
a tobbi halvany gozom nincs mi az, idegenek szamomra ezek az etelek... gondoltam palacsintat sutok meg deszertnek :) de mi legyen az etel?
2011. jún. 13. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!