Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit készítenétek ezekből az...

Mit készítenétek ezekből az alapanyagokból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A véleményetek kérném.

Van itthon valamivel több,mint fél kg virslig.2 tojás,1.5 kg liszt,1liter tej,1 nagy tejföl,étolaj,margarin,kenőmájas,ketchup,majonéz,és egy darab kb 10 dkg-s sajt.

Ebből Ti mit készítenétek vacsorára?

Leírom mire gondoltam.

Sütnék palacsintákat.A virslit felaprítanám,aprítanék hozzá hagymát (az még akad),megdinsztelném,ráraknám a virslit,és a ketchuppal és némi fűszerrel készítenék belőle egy ilyen hamis bolognai szósz szerűt.A palacsintákat ezzel a raguval megtölteném,feltekerném,tepsibe raknám lelocsolnám a tejföllel,megszórnám azzal a kis sajttal és megsütném.

Szerintetek ez így jó lenne?

Szoktam húsos palacsintát csinálni,tudom milyen az,de most sajnos nincs pénzem rá,és csak ezek akadnak itthon,viszont valami finomat szeretnék készíteni a férjemnek,mert ma van az évfordulónk.Sajnos nem állunk úgy anyagilag,hogy más módon ünnepeljünk.



2012. febr. 27. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ez szerintem egy jó ötlet amit írtál,pártolom,el tudom képzelni, megenném illetve megcsinálnám Én is!:)

De azért még majd gondolkozom mit lehetne még,hogy esetleg több variációból tudj választani.:)

Csak előbb oda szeretném tenni a levesem esetleg nem tudsz Te is segíteni Nekem (most írtam ki a kérdésem!)?

"Sertés leves ami kicsit savankás?"Köszi.:)

2012. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi.:) Én is írtam Neked.:)

Megcsinálom így,ahogy elképzeltem.Mindjárt vége a sorozatomnak és neki is állok.:)

2012. febr. 27. 15:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen mint írtam is,nagyon jót kitaláltál!:) Csak azt nem írtam,mert nem akartam,hogy úgy tűnjön nem akarok segíteni,az az,hogy általában az első gondolatok a jók!:) Lehet pl ha még írtak volna ide 100-an,akkor is ennél maradsz (vagyis Nálam tuti ez lenne).

Esetleg ha ötleteket elfogadsz,az általad leírt menühöz,akkor csak annyit mondanék,hogy szerintem a hagymát hagyhatod cikkekben is (talán jobban mutat) és a palacsintát Én nem tekerném,hanem hajtogatnám, ja és vastagabbra sütném. Ennyi!:)

+Látom még a kenőmájas nincs felhasználva,esetleg előételnek egy hamis májgombóc leves? De csinálhatsz májas-fűszeres töltelékű palit is!:)

Sok sikert!

2012. febr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál!

Levesünk van a tegnapi húslevesből.Bár egy pár zöldséget a szószba törtem villával.A palacsintákat hajtottam.:)Már bent vannak a sütőben,letusoltam,megterítettem,fél óra és jön a férjem.Kiváncsi vagyok a reakcióra,bár mindig megdícsér,hogy szinte a semmiből is mindig finomat főzök.:)

2012. febr. 27. 17:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!:)

Már 10 perce hazaért,remélem nagy a boldogság!:>

2012. febr. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon finomat találtál ki! gratulálok a kajához és az évfordulóhoz is.Sok örömet és boldogságot:))
2012. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm Nektek!:)

Nagyon fini lett a vacsink,mára is maradt belőle,nagyon kiadós.

2012. febr. 28. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor tudod mit!?:) Én is megcsinálom a héten a virslis receptedet,mint ahogy Te az "Én" levesemet!:D
2012. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!