Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sajtos süti kevert tésztából?

Sajtos süti kevert tésztából?

Figyelt kérdés

Tudtok ilyen receptet?

(Utálok tésztát nyújtani, de eddig csak édes sütiket csináltam kevert tésztából.)



2012. márc. 2. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

krumplis-sajtos-baconos muffint szoktam csinálni. szerintem tepsibe öntve is meg lehetne sütni.

ha kéred szívesen leírom.

üdv.

2012. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom, bacon nélkül is meg lehet, mert az nincs itthon:-) Ha leírod, köszi.
2012. márc. 2. 16:35
 3/6 anonim ***** válasza:

persze, a bacon csak hal a tortán:))

alaprecept. bögre= 2,5 deci

1 bögre tejföl/kefír/joghurt legvégső esetben tej

2 bögre liszt

2 tojás

1 deci olaj

1 csom sütőpor

fél kiló héjában főtt krumpli,kislukon reszelve

10 deka sajt reszelve, fele bele, fele a tetejére szórva.

só egy teáskanál, de érdemes megkóstolni, lehet hogy többet is elbír, bors ízlés szerint.

a tejfölt, tojást, olajat kikeverjük, bele a liszt, sütőpor a krumpli,sajt... stb.

sűrű nokedlitészta szerűnek kell lennie.tetjére a maradék sajt.ha nagyon keménynek látnád (krumplifüggő) egy kis tejjel lazítsd.

nekem ebből 24 muff szokott lenni, de egy közepes tepsibe beleöntve, kockára vágva is el tudom képzelni.

ha van sütőpapírod tegyél alá, és tűpróbáig süsd, mint akármelyik kevert tésztát.

remélem sikerül így is és ízleni fog.

üdv.

2012. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, hétvégén kipróbálom:-)
2012. márc. 2. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
(hab)
2012. márc. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó, helyesbítő válaszolónak:bocsi , de én néztem annak idején a "Hal a tortán" főzőcskeműsort, nem a celebek miatt, hanem mert szórakoztatott, és tanulni is lehetett belőle...

Ha Te nem értetted, sajnálom:(

2012. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!