Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hol lehet venni szójavirslit?...

Hol lehet venni szójavirslit? és mennyibe kerül? Csak bioboltban vagy máshol is?

Figyelt kérdés
üzleteket mondjatok! pl. tesco, spar stb!

2012. márc. 5. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

hát nagyon úgy néz ki hogy csak bioboltokban..ha pesti vagy itt egy pár üzlet: [link]


egyébként én már láttam a tescoban még régebben azt hiszem olyan 300 ft körül volt.

2012. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 doboszoli ***** válasza:
5%

Szójavirsli, szójafasírt, "szójanővérnek", hogy megint be...

-tam.D)

2012. márc. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az 1.-nek köszi a 2.-on csak nevetni tudok! :)
2012. márc. 7. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél a tescoba valami hulladék 300-400Ft os virslit, abba szinte garantálni tudom hogy lesz szója, ha annyira szereted...
2014. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szomorúan olvasom, hogy itt olyan tudatlanok 'okoskodnak', akik bölcsebbek maradnának, ha hallgatnának. Sajnos valakinek nincs más választása, mint hogy szójatermékeket válasszon. Pl. az én gyermekemnek most tej-tojás, hús mentes diétát kell tartania huzamosabb ideig. Írjon már nekem az előző két 'nagyokos' változatos és tápláló étrendet csupán egy hétre, ezek nélkül az élelmiszerek nélkül. Köszönöm!
2016. ápr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!