Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem írni kókuszos...

Tudnátok nekem írni kókuszos recepteket?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne csak süteményeseket, de azért azokat is szívesen látnám. Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. márc. 8. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kókuszkocka, kókuszgolyó, raffaello.

Likőr.

Kókuszcsók.

Vmi rántott hús kókuszos bundában.

2012. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a kókuszos rántott hús érdekesen hangzik! Te ettél már olyat?
2012. márc. 8. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Kókusztekercs. Hókuszpók :D
2012. márc. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link] ez egy nagy kedvenc :)

én már ettem kókuszos rántott husit is, annyira nem különleges, mert a kókusz íze nem annyira meghatározó. Végül is, egy próbát megér.

2012. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dálután tudok Neked küldeni egy őzgerinces finom hideg sütit.ha érdekel majd elküldöm, de most nem otthon vagyok:))
2012. márc. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! én ígértem Neked tegnap a kókuszos csokirúd receptjét, most már itthon vagyok írom is.

hozzávalók.

egy csomag babapiskóta, 25 deka porcukor, 25 deka margarin, 15 deka kókuszreszelék, 1 csomag csokispudingpor, 5 deka kakaó, 2 tojás.

gőz fölött olvaszd föl a margarint, majd a piskóta kivételével mindent keverj bele, és főzd pár percig. ha már sima homogén a massza, akkor vizes folpackkal bélelt őzgerinbe kanalazz egy sort az aljára. erre tegyél egy sor babapiskótát, és ezt fedd be egy réteg csokival, de ne túl vastagon.

két kis keskenyebb őzgerincforma jön ki belőle. ha az nagyobb széles van, abba egymás mellett két sor piskótát

lehet tenni, és ráönteni a maradék masszát.

a folpackot oldalról ráhajtjuk és egy éjjelen át jó hideg hűtőben tartjuk.

másnap szeletelhető, isteni finom.

egy-két kanál kávéval, vagy rummal is lehet még továbbfokozni az ízeket.

2012. márc. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen! Azért ebből már lehet válogatni.
2012. márc. 10. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!