Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Be lehet tenni fagyott ételt...

Be lehet tenni fagyott ételt a sütőbe?

Figyelt kérdés
Apum multkor vett lasagne-t , betettük a fagyasztóba és most szeretném megcsinálni. Várjam meg míg kiolvad( nagyon éhes vagyok :D)vagy így is betehetem?

2012. márc. 12. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg, mi van ráírva.
2012. márc. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az nincsen ráírva hogy lehet e
2012. márc. 12. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
hát....:D én a helyedbe betenném, akkor nem kell annyit várni rá! bár ahogy nézem, hogy mikor írtad ki, gondolom már rág megetted :P
2012. márc. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen megettem.:) a végén inkább mikroba kiolvasztottam és ugy sütöttem meg, nem akartam kockáztatni:) am már tudom hogy ilyet se veszünk többet... blee... nem volt valami jó
2012. márc. 12. 20:45
 5/6 A kérdező kommentje:
vagyis hát inkább apu ette meg, de neki se ízlett olyan nagyon, csak ő már tényleg nagyon éhes volt és nem akart kidobni 1000 Ft-ot az ablakon
2012. márc. 12. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Látom már elévült a kérdés, de azért válaszolok, hátha valakinek később még hasznos lehet :)

Ha olvasztás nélkül fagyott ételt teszel a sütőbe, akkor kívülről elkezd olvadni, majd rögtön sül, mikor a közepe még akár jeges is lehet. Kívülről teljesen kész, de belül éppen hogy felolvad. A mikrós olvasztás mindig a legjobb döntés ilyen esetekben, de pl húst forró vízben a legegyszerűbb kiolvasztani. :)

2012. márc. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!