Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel dobjam fel a piskótás...

Mivel dobjam fel a piskótás tésztájú tortát?

Figyelt kérdés
Egy joghurtos-piskótás tortát sütök nagymamámnak.Nekem kicsit száraznak tűnik magában,mivel tudom feldobni?esetleg valami máz vagy gyümölcsös öntet?

2012. márc. 14. 15:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Főzz egy vanília pudingot tejjel és egyet valamilyen gyümölcslével, váltakozva tedd rá körbe, díszitsd a gyümölccsel, aminek a levét használtad, lehet befőtt is.

Ha van csokid, abból is reszelhetsz a tetejére.

Mutatós és finom.

2012. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó, amiket az első írt, csak szerintem (ízlés dolga) így az már sok lenne. Csömör-gyönyör.

Vagy a csoki-reszelék, vagy a gyümölcs + puding. Én választanék a kettő közül.

2012. márc. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet félreértettem, azt hittem a piskóta tésztájában van a joghurt, ezért írtam a krémet, de ha a piskótában joghurtos krém van, akkor inkább egy gyümölcszselét tennék a tetejére, vagy tejszinhabot és rá gyümölcsöt.
2012. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tésztában van a joghurt,a sütiben nincs semmi krém.Elvileg nem az a száraz piskóta a tészta(én még nem sütöttem meg,csak mondták),de az az igazság,hogy én valami extrát raknék hozzá.Jó ötlet az a pudingos-gyümölcsös "öntet" is.
2012. márc. 14. 16:44
 5/5 anonim ***** válasza:
SAzerintem egy joghurtos-tejszínhabos krém kellene a tetejére, amibe gyümölcsöt lehetne tenni, és egy kis zselatinnal kéne összefogni. Ez könnyű, és nagyon finom is. A tetejére lehet egy kis csokireszeléket tenni, vagy megcsurgatni (absztrakt) felmelegített csokival. A gyümölcsös joghurtos krémhez jól illik a keserű csoki. ( egy joghurttortához kapcsolódó kérdésben leírtam a krém receptjét)
2012. márc. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!