Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami jó uzsi/vacsi ötlet?

Valami jó uzsi/vacsi ötlet?

Figyelt kérdés

Alig van itthon néhány dolog, szóval ilyan avokádókrémet ne írjatok.

Olcsó, gyors és fincsi kaja érdekelne. De unom már a szendvics, virsli, rántotta kategóriát.


Ötletek? :)


2012. márc. 19. 15:38
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gyümölcsjoghurt, narancs-banándarabok esetleg túró.

400-450ft-ból megvan!!

2012. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Melegszendvics? Pizza?
2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Grafikuscsaj ***** válasza:
100%

Egy nagyon jó módja a maradék felhasználásnak, ha minden pár szelet felvágottat apróra vágsz, elkevered krémsajttal és kenyérre kenve megsütöd mint a melegszendvicset. Még csak rá sem kell reszelni a sajtot, ha nem akarod, vagy belekeverheted a krémbe, tartalmasabb lesz és nyúlósabb :)

ha van májkrémed, vágj fel vékonyra a kenyeret, kend meg bőven májkrémmel, rakd össze mint a szendvicset és tojással készíts belőle bundás kenyeret. Sőt, ugyanezzel a módszerrel tehetsz a két kenyér közé sonkát és sajtot, majd bundázod.

2012. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
két vékony szelet kenyeret ragassz össze májkrémmel, majd felvert tojásba mártva süsd ki. rá reszelt sajt. nagyon finom.pl toast kenyérből, amit még átlósan félbevágsz.
2012. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyszerre írtuk a bundáskenyeret XDD.
2012. márc. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Grafikuscsaj ***** válasza:
:D akkor nem én találtam fel a spanyolviaszt:D
2012. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Grafikuscsaj ***** válasza:
100%
Ami még népszerű nálunk, virslit bebundázol és megsütöd bő olajban. Tojás, liszt, tej, só, bors, és ha jónak látod mehet bele egy kicsike fűszerkeverék, pl. magyaros, vagy grill, fokhagymás, sültcsirke. Fontos hogy a tészta nagyon sűrű legyen, hogy ne folyjon le a virsliről (én liszbe szoktam forgatni kicsit a virslit, jobban megtapad), de ezt nyugodtan készítheted akár ebédre is sült krumplival. Ami még isteni, a másnapos zsemle tetejét levágod, kiveszed a belét, kibéleled sonkával/párizsival és beleütsz egy tojást, sót, borsot szórsz rá és megszórod reszelt sajttal és be a sütőbe. Meg szoktam bolondítani egy kis tv vagy kaliforniai paprikával, konzerv kukoricával.
2012. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

sajtos rizsgombóc majonézzel, vagy kecsappal.

főtt rizst reszeltsajttal, esetleg egy kis reszelt hagymával, borssal egy tojással összegyúrsz, gombocókat formázol, panírozod és kisütöd. egyszerű és nagyszerű.

2012. márc. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mid van otthon kérdező?


Amúgy szikkadt kenyeret kicsit megpirítasz vajon egy serpenyőben, ráöntöd a felvert tojást és együtt megsütöd őket. Mehet hozzá sült virsli vagy sült/rántott párizsi.

2012. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!