Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet kezdeni 10 dkg...

Mit lehet kezdeni 10 dkg darált hússal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy esetleg valamivel összekutyulni, (mint mondjuk a fasírtot), és beletenni levesbe, vagy valami.
2012. márc. 31. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Főzd meg pörköltszerűnek,paradicsompürével.

És pizza tetjére mehet.

2-3 pizzára el tudod osztani.

2012. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én husgombocot szoktam zöldséglevesbe. ahoz pont elég. ugyanugy áztatott zsömle, tojás,so bors,majoranna,fokhagyma, amit akarsz és mikor majdnem kész a leves, belefözöd.
2012. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

milánói, bolognai

fasírt

töltött paprika

rakottkel

muszaka

töltött káposzta


de én leginkább lefagasztanám ami nem kell

2012. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Húsgombócnak tökéletes levesbe.Főzz egy kis rizset félkeményre,hagyd hűlni,rakd hozzá a húst,egy tojást,só,bors.Mehet a félkész levesbe.Amire megfő a zöldség,megpuhul a rizs és a hús is megfő.
2012. márc. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főzhetsz belőle ragulevest is, annak is elég
2012. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most azonnal? Ha igen, akkor amit előttem leírtak.De ha nem sürgős akkor le is fagyaszthatod, és majd kiengeded ha lesz még és azzal összekeverheted akárminek.
2012. márc. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 balkalolka ***** válasza:
Hívd meg a barátaidat egy hatalmas hambipartira! Többi hozzávalót és az italokat hozzák ők.
2012. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!