Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen ételeket készítesz...

Milyen ételeket készítesz húsvétra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 3. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Főtt tojás és krumpli biztos lesz, a sonkában még nem vagyok biztos, mert én nem szeretem, a párom is csak egy kicsit, de ő sem az a kimondott sonkarajongó.
2012. ápr. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ebéd olyan lesz,mint máskor. Sonkát,kolbászt,tojást főzök. Sütök egy kalácsot,és valamilyen piskótát.
2012. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Különösebb menü nem lesz,mert hozzánk már nem jönnek locsolók.

Lesz sonka,főtt tojás,uborka,mellé kifli. Sütök borzas pogácsát és vaníliás süteményt. Kb. ennyi lesz az egész :)

2012. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Főtt sonka, kolbász, tojás.

Nem jön senki, mi sem megyünk sehová, úgyhogy nem készülök semmi különlegessel.

2012. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TomiKing28 válasza:
28%
Kenyeret
2012. ápr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hozzánk jönnek vendégek ezeket készítem el

reggeli főtt sonka, főtt tojás, töltött tojás, mustár, torma, kenyér, újhagyma, retek, uborka

ebéd-húsleves sok sok zöldséggel, főtt husokkal

másodiknak: petrezselymes rizs, hagymás és vajaskrumpli, mexikói zöldköret, rántott gomba, karfiol, töltött csirke minden jóval (egy tepsiben csirkecombok májjal töltve, csirkemell, csirkeszárny, gomba,hagyma, fokhagyma ezek megsütve tetején reszelt sajt, káposztával töltött paprika, lecsós sertéskaraj lesütve

sütök kalácsot, bejglit, pogácsát, sós rudat, túrószeletet, mézes krémest és valamilyen aprósütit is

2012. ápr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!