Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Most mit csináljak a pogitészt...

Most mit csináljak a pogitésztával? ELromlott a sütő.

Figyelt kérdés

Már begyúrtam a tésztát, most kel, de kiderült, hogy nem működik a sütő... Kidobni meg nem lenne szívem a tésztát. Mit csináljak?

Esetleg serpenyőben is megsül?


2012. ápr. 5. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

HA várhatólag holnapra rendbe lehet hozni a sütöt, akkor tedd a hütöbe, ott nem lesz egy napig baja.

Ha viszont elöreathatólag hosszabb ideig nem lesz sütöd, akkor fagyaszd le a nyers tésztát. KIolvadás után ugyanúgy felhasnálható, mintha friss lenne.

Serpenyöben nem lehet megsürni, nem lesz jó.

(Esetleg szomszédot megkérni, hogy kisüthesd nála, és egy részt ott hagyni neki kösöznetképpen?)

2012. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szomszéd meg fogja engedni, nálunk volt olyan, hogy a piskótatésztával mentünk át. :)
2012. ápr. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy kis adagot, csak a hecc kedvéért kilapogattam vékonyra és kis olívaolajon serpenyőben megsütöttem, hasonlóképp, mint a oalacsintát. ISTENI FINOM! Kívül finom ropogós, belül omlós, nagyon jó!

Ajánlom nektek is! :)

2012. ápr. 5. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, már régóta fözöcskézek, nem tudtam volna elképzelni, hogy jó lesz. De mindig tanul az ember valami újat, ki fogom én is próbálni.
2012. ápr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!