Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lányok, nők! Ti mit főztetek,...

Lányok, nők! Ti mit főztetek, sütöttetek húsvétra?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdésemet! :)Várom a kedves válaszokat.
2012. ápr. 14. 23:52
 1/8 anonim válasza:
100%
stroganoff bélszín. ;)
2012. ápr. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kaszínó-zsidó tojásokat, több kiló sima és kakaós kalácsot, ugye sonkát, és főztem házi kakaót, megállapítottam hogy a hideg cukros tej finomabb(:D)...
2012. ápr. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csokitortát, hústekercset, tejfölben sült kolbászos fasírtot, tojásos-kukoricás-krumpli salátát. Meg húsleveset. De csak ketten voltunk rá a párommal...ezért csak ennyit :)
2012. ápr. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férfi főz...mivel én dolgozom.

Kaszinótojás, sonka, töltött csirkecomb.

2012. ápr. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bőrös malacból volt pörkölt nokedlivel, volt gombás töltöttcsirke rizibizivel, aztán hétfőn finom füstölt főtt csülök, majonézes krumpli, tojás, torma, retek, újhagyma.

sütik kalács, almáspite, gyümölcstorta

2012. ápr. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Húsleves,Gordon Blue,rántott hús,rizs,krumpli,francia saláta,kukorica saláta,pörkölt,hidegtálak.Hatlapos,meg kókuszgolyók.
2012. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

töltött káposzta, sonka házi tormával, főtt tojással, kalács, mákos beigli. levesnek ezt készítettem [link]


nagyon fincsi volt

2012. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hmm...már éhes is vagyok :) Nagyon finom ételeket készítettetek el!! Remélem mindenkinek jól telt a húsvét és sok locsolkodótok volt! :D
2012. ápr. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!