Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » FONTOS- Hol kaphatok készen...

FONTOS- Hol kaphatok készen üveges natúr padlizsánkrémet?

Figyelt kérdés

én nem nagyon szeretem kisütni,mert ahhoz is sok padlizsán kell hogy jóllakjon a család, készen szeretem megvenni, régen volt az auchanba ilyen gömb alakú üvegben, de már nem árulják, csak valami orosz márkájút, de az nagyon rossz!!!

olyat keresnék,ami füstölt (de nem az aromától),

megbízható, finom padlizsánkrém készen kaphatót,amit csak ízesíteni kell itthon majonézzel



2012. ápr. 16. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Sparban láttam, de elég kisüveges és azt hiszem 700Ft volt.
2012. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CBA-ban szoktam venni van 3-4 fajta
2012. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2012. ápr. 16. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal olcsóbb, ha otthon csinálod, ráadásul nincs tele adalékanyagokkal meg tartósítószerrel. De miért pont padlizsánkrém kell? Néha lehet variálni.. Én néhány hónapja kezdtem el otthon zöldségkrémeket csinálni, és nagyon ritkán csinálom meg kétszer ugyanazt. Ezekből csináltam eddig: brokkoli, répa (karfiollal), bab (répával), sárgaborsó, cukkini, lencse, hajdina. Láttam bioboltban ilyesmi krémet, és egy nagyon pici üveg volt 3-400 Ft. Ennyiből simán ki lehet hozni mennyiségre a sokszorosát egy házi zöldségkrémnek. Pl. egy negyed kiló hajdina 250 Ft, ahhoz csak víz kell, meg néhányféle fűszer, és egy embernek akár hetekig is elég.
2012. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én most vettem a one euro marketben . röhögni fogsz,

290 Ft egy üveg, az a kissebb fajta,

nagyon finom volt, 90 % padlizsán

komolyan jó volt!

én mustárral és hagymával szoktam amúgy is bolondítani, ebbe is tettem ,a fele már elfogyott. :D

2012. ápr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!