Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ajánlanátok olyan szakácskönyv...

Ajánlanátok olyan szakácskönyvet/netes szakácskönyvet ahol a receptek nem tartalmaznak sok mű illetve kész hozzávalót?

Figyelt kérdés
egészséges és természetes hozzávalókkal készült ételeket keresek akár könyvben, akár neten, nem pedig olyanokat amelyek egy vegetával, leveskockával, cukorral, majonézzel stb vannak feljavítva.Köszönöm!

#főzés #sütés #fűszer #természetes alapanyagok
2012. ápr. 16. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én csak Bibliának hívom:

Ételkészítési ismeretek (Lukács István, Oriskó Ferenc, Sándor Dénes, Zsolnay Gábor).

Ez tulajdonképpen egy tankönyv, ebből tanulják a szakácsok a recepteket, ebben minden úgy van írva, ahogyan annak lennie kell. Én már csak ebből főzök, mert tele van a hócipőm a sok netes recepttel, ahol leveskockát, vegetát meg egyéb hülyeségeket írnak.

2012. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló javaslata tökéletes, de ha igazán érdekel a téma egy-egy antikváriumban találni régi jó szakácskönyveket, amikbe normális receptek vannak.
2012. ápr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszaitokat, nyomozok a könyv után!:-)
2012. ápr. 17. 14:03
 4/5 anonim ***** válasza:
vagy az emberek által kreált szakács oldal a www.nosalty.hu
2012. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Netes szakácskönyveket én fenntartással kezelném, borzasztó receptek is vannak fenn, de ötletet meríteni azok is jók.
2012. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!