Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehetne belőle csinálnom?...

Petra0011 kérdése:

Mit lehetne belőle csinálnom? (süti)

Figyelt kérdés
Nagyon sok FAGYASZTOTT eprem, cseresznyém, málnám maradt nyáron mit lehet belőle csinálni? Sütire gondoltam!!!
2012. ápr. 17. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Áztass be 2-3 zselatinlapot, és melegíts fel 1/2 l. kókusztejet. A kifacsart zselatinlapokat tedd a tejbe, és melegítsd egy kicsit még, de ne forrald. Ezután szedd kis csészékbe, tedd a hűtőbe, amíg megdermed. Ha megdermedt tegyél a tetejére összevágott epret, vagy málnát, amit mézzel édesítesz./kókusztejet tudsz készíteni tehéntejből, és kókuszreszelékből is, ha nem kapsz eredetit./
2012. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gyümölcstorta, cseresznyéspite, túrótorta/joghurttorta eperrel, málnával.

bögrés gyömölcsös sütik, muffinok.

joghurttal összeturmixolva sorbet, ami félfagyosan, kásásan a legfinomabb.

2012. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Háztartási kekszet rétegezni cukros vaniliás tejföllel, és közé bőven gyümölcs.1 éjszaka alatt összepuhul és isteni finom krémes joghurtos lesz az egész!

Vagy vegyél naturvjughurtot és csinálj belőle gyümölcsjoghurtot.

Vagy ha nagyon nagyon sok van csinálj belőle dzsemet.

Vagy küld el nekem, én tudnék vele mit kezdeni:))

2012. ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm : )
2012. máj. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!