Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Baj ha én balra kavarom az...

Baj ha én balra kavarom az ételt főzés közben? Nem tudom miért van ez. Anya szerint az jobbra kell!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
mi van????????? Ez komoly kérdés??? Kit érdekel hogy ki hogy kavarja a kaját.Nem ez a lényeg.Akár fel le is kavarhatod,vagy körbe. Ha finom akkor úgy kavarod ahogy akarod.
2012. ápr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Baj! Ha balra kavarod sósul, ha jobbra, akkor sűrűsödik, ezért előre-hátra kell!
2012. ápr. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez onnan ered,hogy balra negatív energiát,jobbra meg pozitív energiát kavarunk bele.Már aki hisz benne. A kajának tök mindegy.A lényeg,hogy ne kozmáljon le.De ezek szerint a bal kezed erősseb.
2012. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval az óramutató járásával szemben? Én is úgy csinálom, anyám örül ha főzök, nem szekál ilyesmivel. :D
2012. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is az óramutató járásával ellentétes irányba kavarom, bal kézzel, mivel balkezes vagyok. De ha valamiért jobb kézzel kell, akkor az óramutató járásával megegyező irányba, rettentő bénán, a fele mellé, stb... írni, keverni, rajzolni, festeni, barkácsolni nem tudok jobb kézzel, egeret mozgatni és szatyrot cipelni nem tudok bal kézzel... azaz nem szeretek bal kézzel cipelni, sokkal jobb jobb kézben, a bal, ügyesebb kezem így szabad. A kezem és a lábam is erősebb bal oldalon, tehát rugdalni is ballal tudok jól :)
2012. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Anyukádnak üzenem, hogy ne szedjen több andaxint, mert teljesen elszáll az agya!!
2012. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mustafa33 ***** válasza:
Vajon kit sérthetett az a válaszom, hogy a patikusok szokása balra keverni? mert levették.
2012. ápr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
Ja, bocs, rájöttem. Politikát is "kavartam" bele. Hogy kik kavarnak merre. Mert a kérdező kavarást írt nem keverést. :)))
2012. ápr. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!