Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehetne készíteni egy...

Mit lehetne készíteni egy 10-11 fős gyerekzsúrnak?

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami, könnyen elkészíthető, laktatós, és guszta is!

2012. ápr. 24. 20:34
 1/6 anonim válasza:
0%
füves süti
2012. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha szülinapi buli, a torta és süteményt szerintem semmiképp ne hagyd ki, de ha ebéd is lesz, akkor csinálj olyan ételt amit minden gyerek megeszik. Rántotthús rízzsel, esetleg főzhetsz nekik virslit ha vacsorárol van szó. Egy pár finom hotdognak is örülnének, és azzal is jól laknának. Remélem adtam tippeket! :)
2012. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó adtál nekem tippeket! Megy a zöld pacsi
2012. ápr. 24. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyerekzsúr = pizza, esetleg virsli, süti, gyümölcs, üdítő
2012. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd a gyerekekkel tölteni a napot, akkor rendelj pizzát. A gyerekek imádják.

Amennyiben te szeretnéd csinálni, akkor készíts 2-3 különféle melegszendvicskrémet és azokat tudod kínálni. Nálunk nagy sikrt ért el, hogy nagy alaku szendvicskenyeret 4-be vágtam, így sok pici melegszendvics született. A kölökök imádták a minikaját :)

Lehet még virslit levelestésztába csomagolni (itt is 2-3 darabra vágtam a virslit és úgy bujtattam a tésztába őket).

Lányos bulira ajánlim, hogy csinálj muffint és hagyd, hogy mindenki saját maga díszítse ki. Ilyenkor készíts ki előre kikevert színes krémeket, mázokat + színes szórókat ill. gumicukrokat.

Ha válogatós a csapat és te nem szeretnéd megcsinálni a tortát és amúgy is rendeled, akkor össze tudsz válogatni különböző tortaszeleteket, majd abból (újból) kirakhatsz egy tortát. Így színes lesz, jópofa.

Italnak ajánlom, hogy főzz egy kis teát és fagyasztott gyümölccsel turbózd fel. Egy kis friss gyümölcsdíszt kanyarítasz a pohárra (mint a koktéloknál) és belenyomsz egy kis koktélesernyőt és szívószálat, az nagyon jól mutat.

2012. ápr. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is minifalatokra szavazok.

Nagy pogácsaszaggatóval csinálhatsz minipizzákat. Készíthetsz falatnyi szendvicseket különféle krémekkel megkenve. Gyümölcssalátát, vagy gyümölcsnyársat is lehet csinálni.

Süteménynek kókuszgolyót vagy keksztekercset, kosárkát, pogácsát. Jut eszembe, pogácsaszendvics: félbe vágod, minta zsömlét és lehet bele kenni vajat, májkrémet, tenni bele kolbászt vagy zöldséget.

2012. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!