Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van itthon 2 kg csirkemell,...

Van itthon 2 kg csirkemell, mit csinálhatnék belőle, amit sütőben kéne elvégeznem?

Figyelt kérdés
Előzőleg rántott csirkemellet csináltam belőle, most kipróbálnék mást is. Hallottam, hogy lehet kapni olyan zacskót, amibe beleteszem a csirkét szeletelve majd megfűszerezem, és a sütőben megsütöm. Tescoban lehet kapni elvileg. Sajnos nem nagyon tudok segítséget kérni ehhez, csak a rokonaimtól, de velük nem tartom a kapcsolatot és apuval élek, ugyhogy, kérném segítségeteket. 18/L
2012. ápr. 27. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a paradicsomos-juhtúrós csirkemell az egyik kedvencem. A csirkemellet szeletekre vágom, borsozom (só nem kell!!) és serpenyőben kevés olajon elősütöm, tepsibe fektetem. A juhtúrót elkeverem egy kevés tejföllel, hogy krémesebb legyen, majd az elősütött csirkemell-szeletek tetejére kenem. Megrakom paradicsom szeletekkel,megszórom sajttal, majd alufóliával lefedve kb.15-20 percig sütöm, aztán anélkül még pár percet, amíg a leve el nem párolog és a sajt megpirul. Krumplipürével isteni!
2012. ápr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

egy teosibe alulra teszel krumplit, majd a csirkemelleket jó fűszeresen majd hagyma és paradicsomkarika és rá reszelt sajt

vagy ha ledarálod tudsz belőle csinálni rakottzöldbabot, brokkolit, spárgát, karfiolt is

2012. ápr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha jól sejtem akkor a sütőzacskóra gondolsz. Simán ez a neve. Nálunk kisebb boltokban is lehet kapni. Sokszor készítek benne húsokat. Simán a befűszerezett húsokat tedd bele kösd be a száját és ollóval picit itt-ott vágd be, vagy egy tűvel szurkáld ki, mert különben szétdurran a gőztől. Ha nincs hozzá zárószalag, akkor óvatosan abból a széléből amelyiken nyitható vágjál le egy vékony csíkot és majd azzal kösd be a zacskó száját. Én 200 fokon szoktam sütni vele, és még egy jó tanács, hogy ne középre tedd a sütőben mert nagyon felpúposodik a teteje, és vagy nehezen, vagy nem is tudod kihúzni a sütőből (csak ha kivágod óvatosan /gőz/), mert úgy felpuffad a zacskó.


Ha nincs ilyen zacskó kéznél, akkor itt van pár recept amit a múltkor kaptam itt a többiektől, és már párat kipróbáltam, de mindegyik nagyon jó!


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__sutes-fozes__26..


Üdv.

2012. ápr. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!