Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Etagrill régitipusú grillsütőb...

Etagrill régitipusú grillsütőben lehet csülköt sütni? Elő kell főzni, vagy pácolni előtte? Kezdő háziasszony vagyok, kaptam egy ilyen régi sütőt.

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem főzd meg előtte, és ha már leesik a csontról, akkor vágd szeletekre, kend be egy kis mustárral, és úgy süsd meg, de én inkább sütőbe tenném, és megcsinálnám Pékné módon.
2012. máj. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sós-fokhagynmás-babérleveles-borsos vízben főzd addig, míg a csontját könnyedén kifordítod belőle. utána zsíron prítani akár a grillben is, kenegetve egy kis szalonnabőrkével, zsírral. ha szép piros, tálaláskor még frissen préselt foghagyma rá, és már majdnem csülök pékné módra:)
2012. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Igen lehet. A csülköt félig elő kell főzni (só,bors,babérlevél), majd izlés szerint fűszerezni (én egyszerűen csak sóba kevert kis pirospaprikával szoktam). Ezután felhúzni a nyársra, és egy másfél órán át sütni. Jó étvágyat!
2012. máj. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
Forgós? Az nagyon jó. Főzd félig elő, és néha kenegesd meg a csülköt barna sörrel. Ettem már olyat is amit kólával kenegettek (nem light, de cukros!), de sörrel jobb (nem Guinessel, az nem jó erre mert nem cukros).
2012. máj. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!