Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan kell tükörtojást...

Hogyan kell tükörtojást csinálni? és. Azt a régi nehéz fekete palacsintasütőt, amiben kell sütni, azt az indukciós lapra vagy a nem indukciós lapra kell tenni?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok... Már egyszer csináltam, deh akkor mondta közben anya, hogy hogyan kell. Most egyedül vagyok itthon, és nagyon kívánom...
2009. jún. 26. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a régi serpenyőben csinálod, akkor a nem indukciósra tedd, jól forrósítsd fel. Tegyél bele egy csöpp vajat és üsd bele a tojásokat.
2009. jún. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

vajat, vagy étolajat forrósits fel, üsd bele a tojásokat ovatosan, hogy a sárgája egyben maradjon. Ha kezd sülni, akkor csökkentsd a meleget, mert különben az alja megég.

Csak akkor szabad sózni, ha már a tányéron van, mert a sótól foltos lesz a sárgája.

2009. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!