Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » A kínai tésztában kihagyhatatl...

A kínai tésztában kihagyhatatlan hozzávalója a szójaszósz? Nem lehet helyettesíteni mással?

Figyelt kérdés

Szeretnék kínai tésztát csinálni, de sajnos nincsen itthon szójaszósz és a boltban is kicsit drágának találtam. Nem lehet vmi mással helyettesíteni?

Nagyon köszönöm a segítséget, még sajnos kezdő szakács vagyok :)



2012. máj. 15. 10:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
37%

Valószínűleg nem jutunk dűlőre, mert szerintem te vagy végtelenül ostoba. Kijelenteni hogy aki gulyáskrémet vagy piros aranyat használ az nem tud főzni, szerintem nagyon merész, még akkor is ha ez egy anonim oldal.


Ha valaki azt mondja, hogy palóclevest akar készíteni, de túl drága neki az ürühús, akkor azt mondjuk rá, hogy használhat helyette például marhahúst, és senki nem fogja leugatni hogy de a palóclevesbe ürü kell, nem pedig marha! Ezen gondolkodj el egy kicsit. A gasztornómia sosem alkalmazott szoros megkötéseket. Ha neki nincs pénze szójaszószra, akkor nem fog használni szójaszószt. Nem olyan bonyolult a kérdés.


Kicsit magadba szállhatnál és gondolkodhatnál, mielőtt másokat pocskondiázol!

2012. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mellékesen a kinai tojásos rizsben igenis kell (legalább is a kinai receptek szerint) szójamártás, csak a magyarositott változatból hagyják ki egyesek. De ez a megjegyzésed is csak azt bizonyitja, hogy szövegelsz összevissza, de fözni nem tudsz rendesen.
2012. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
11 még mindíg ostoba vagy. Én nem azt mondtam h nem helyettesíthető hanem azt h kihagyni nem lehet mert nem lesz ugyan az. És te nem azért nem tudsz főzni mert használsz mű dolgokat is hanem mert alapanyagként állítod be a vackokat. Jah és nem ugyan az h egy húst más hússal pótólsz v több hozzávaló helyett beleteszel egy mű izét
2012. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!