Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Én vagyok béna vagy rossz a sütő?

Én vagyok béna vagy rossz a sütő?

Figyelt kérdés

Hol lehet a hiba? A kelt tészta nem kel meg, a kevert tészták feljönnek majd lelapulnak, tortaformában többféle tésztával is úgy jártam, hogy a szélei égtek, a közepe nyers. A recepteket pontosan szoktak követni, de a megadott sütési idők meg hőfokok szerint minden nyers marad. Kb 8 éves beépített Zanussi elektromos sütővel próbálkozom.

Húsokkal meg egyebekkel sosincs gond.

Mi lehet a baj?


2012. máj. 23. 15:46
 1/5 anonim válasza:
Amit az ember szeret csinálni az megy is neki..Lehet tőbb ön bízalom kellene, és erőteljesen kellene neki fognod..:)
2012. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sütő sem a legjobb, de lehet, hogy csak ki kell tapasztalni. Próbáld meg valami egyszerű piskótával kikisérletezni, kicsit elvonatkoztatva a leírtaktól. Ha túl hamar kinyitod, akkor összeesik, ha túl nagy fokozaton sütöd, hirtelen ég a széle, a belseje nyers marad. Mondjuk és esküszöm a gázsütőre, de ez egyéni.
2012. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok A "leírtak" alatt a recept hőfok, sütési idő meghatározásait értem.
2012. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is eddig bármilyen tortát/piskótát megtudtam csinálni de mióta ebbe az albérletbe lakok amibe van egy őskori sütő azóta egyet sem:) ugyanezek a bajok mint nálad!

Sajnos nem próbálkozok mert annyi kidobott pénz ment már bele..

Ha tortára vágyok csinálok sütés nélkülit,vagy veszek boltba piskótát! Múltor olyan finomat kifogtam hogy párom mondta nem is hiszi el hogy ez bolti piskóta:))

2012. máj. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem te vagy béna!


Az elektromos sütőnek ez az átka, hogy a hús szép benne, de a piskóta, süti nem a legjobb.

Érdemes jól előmelegíteni.

2012. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!