Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Te hogyan készíted a rántottát...

Te hogyan készíted a rántottát? Mit teszel a tojáshoz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 25. 11:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte mindent belerakok

Erőspaprika,Paradicsom,Chili,Sajt,Sonka,Hagyma,Bors,Só,Olivaolaj,

2012. máj. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak simán tojásból szeretem, vagy esetleg hagymával, vagy paprikával és paradicsomot szeletelek rá, ha már kész van.
2012. máj. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Előtte a hagymát kicsit lesütöm üvegesre és úgy öntöm rá a tojást. Sokakkal ellentétben és nem kevergetem amíg sül, csak picit mocorgatom, és amikor már nagyjából "stabil" meg tudom fordítani, mint a palacsintát, így egyben marad. A serpenyő minőségétől a függ, hogy mennyire sikerül egyben tartani. Amikor megfordítottam, reszelek sajtot a tetejére, és mire a másik fele is megsül, szépen ráolvad a sajt.
2012. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Delikátott,sót nem.
2012. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hagyma, esetleg pár kocka szalonna.

Erre a tojás, bele sonka vagy szalámi, sajt.

A zöldségeket én inkább nyersen eszem hozzá, párszor raktam bele paradicsomot, de csak megplöttyedtek.

Régen raktam bele egy kis tejet is, azzal mindig habosra vertem, most időfüggő hogy mennyire keverem össze a tojást. Ha magamnak csinálom akkor a serpenyőbe ütöm, ezt hívják márványos rántottának :)

Mostanában mindig összekeverem, régen palacsintaszerűen csináltam, mint a 12:16-os.

A végén piros aranyat szoktam rányomni.

2012. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én píríott hagymával,szalonnával és paprikával szeretem a legjobban:) de jó az is ha csak az egyik van csak benne :)

végén pirospaprikával szoktam megszórni!

2012. máj. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg meg kell ezt kétnaponta kérdezni?

Az eddig leírt 3 csillió recept nem elég?

2012. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezen lehet variálni,hogy ki-mit rak bele!!!:-D
2012. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam bele egy kis tejfölt is keverni. Sokkal lazább lesz tőle, és nem szárad ki olyan hamar. Tejjel is működik.
2012. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én kolbászt szoktam :)
2012. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!