Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai spagettit lehet...

Bolognai spagettit lehet mikróban főzni?

Figyelt kérdés
Épp elkezdtem gázon pirítani a darált húst, amikor kifogyott a gáz. Sajnos nincs most lehetőség másikat hozni. Be tudom fejezni mikróban?
2012. máj. 31. 16:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvassa, és csinálta már, vagy esetleg van gondolata ezzel kapcsolatban kérem írjon, mert nagyon gyorsan kellene. :( Előre is köszönöm!
2012. máj. 31. 16:24
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát amennyiben nem sajnálod a mikrót sztem megpróbálhatod
2012. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Am ha apum meg tudja főzni benne a csirkét akkor a bolognai sem lehet gond. Csak utána takaríthatsz
2012. máj. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%

Nincs tűzhely, csak mikró? Mert tűzhelyen azért csak biztosabb. Vagy reménykedsz, hogy mikróban gyorsabb?

A tésztát "kifőzheted" mikróban, de a mártást azt nem tudom elképzelni. Vagy egyszerre gondoltad? Mindent bele! alapon, és kijön a B.S.?

Erre én is kíváncsi volnék. Már sütöttem piskótaszerű "mikrós" sütit. Itt javasolták, én csak melegítésre használtam a mikrót. Nem is volt rossz, és 8 perc alatt kész volt:)

Na, figyelek én is.

2012. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

4

Mielőtt válaszolsz, olvasd már el a teljes kérdést. Írja h nincs más lehetőség

2012. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Kifogyott a gáz, és nincs otthon másik. Sajnos vidéken lakunk, és nem tudok elmenni érte.
2012. máj. 31. 16:42
 7/16 A kérdező kommentje:

A mikrónak nem lesz baja, mert folpack fóliát teszek a tetejére kilukasztva.


Amúgy már betettem a mikróba, csak kíváncsi voltam, hogy vajon valaki, valaha csinálta-e már, és hogy lehet-e.

2012. máj. 31. 16:43
 8/16 A kérdező kommentje:
És, hogy a húsnak nem-e lesz baja tőle.
2012. máj. 31. 16:44
 9/16 anonim ***** válasza:

Meg lehet csinálni, de minden attól függ, hogy kész mártásalapból, porból, vagy nyers alapanyagokból készíted.

Ezt megírhattad volna.

2012. máj. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
paradicsompürét raktam bele, és egy csomó fűszert.
2012. máj. 31. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!