Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha nincs otthon muffinsütőm...

Ha nincs otthon muffinsütőm tudok muffint csinálni, vagy úgy értem hogy a tésztáját mondjuk meg lehet sütni ilyen őzgerincformában? Mert a forma ugye itthonra nem számítana, csak az íze ugyanolyan lesz?

Figyelt kérdés
Mert olyan jó muffinrecepteket találok úton útfélen, hogy jó lenne egyet kipróbálni. De muffinsütőre most nem tudok beruházni, mert ugye akkor kéne vagy két három, nagy a család.
2009. júl. 2. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Vegyél papir muffinformát, két-háromszáz Ft egy csomag és a papirkosárkákat megtöltve rakd a tepsibe.
2009. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan sütheted őzgerincformában is,vagy egy kisebb tepsiben.Ha csak a papírformába teszed,eldeformálódhat a tészta.És azért az sem olyan olcsó,ha nagy a család.
2009. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
96%
Nem csak az a baj h eldeformálódhat, de kifolyhat belőlük a tepsibe, ami elég vacakolós. Akármiben megsütheted, mi is csináltuk már őzgerincben. Ugyanolyan sütemény mint bármi más, szóval abban sütöd amiben akarod.:)
2009. júl. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A papír tényleg nem jó, de lehet tepsi, vagy őzgerinc forma, az íze ugyaz lesz.
2009. júl. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de jó a papír, ugyanmár...

én mindgi azokat rakom a tepsibe és egy kiskanál "muffinkrémet" / tésztát rakok bele

nagyon szépen kiegyenlítődik és amikor emgsül nagyon könnyen le lehet húzni a papírt a sütiről :)

2009. júl. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ezért érdemes volt minket lepontozni, valóban tele voltunk rossz ötlettel. Ha egyszer nekünk kifolyik, akkor kifolyik. Nekem kiskanálból még sosem telt meg a muffinformám, ha meg többet rakok nem bírja el a papír. Csináltam már, volt hogy beszorítottam, és sikerült, de szétizgultam az agyam mire betettem a sütőbe és megsült. Ezért nem javaslom.
2009. júl. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!