Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van egy süti aminek valaki le...

Nokedli007 kérdése:

Van egy süti aminek valaki le tudná írni a receptjét?

Figyelt kérdés
A nevét nem tudom.Az osztálytársam jövőre nem lesz velünk és hoztak egy nagyon fini sütit.Megjegyeztem milyen volt (finom xD).Egy csokis kis kör alakú lapos tészta volt az aljánt, fölötte egy réteg olyan krém mint amilyet a kókusztekercsbe szoktak tenni csak az is kókuszos volt.A krém fölött egy 4-5x olyan magas tészta mint az alján.Plussz még az egész süti folyt a krémbe.Vagyis valami kókuszos krémes finomság.Valaki tud egy linket ahova le van írva a recept?

2012. jún. 8. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez az?

[link]

2012. jún. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erről az jut eszembe, hogy

Csókolom, Pistike lejöhet velünk focizni?

De gyerekek, Pistike a múlt héten meghalt!

Ja... de a labdáját elkérhetjük... ?!


Amúgy szerintem logikusabb lenne őt megkérdezni, amíg nem késő, mert egy ilyen sütit kb 42.000 féle képpen lehet megcsinálni.

2012. jún. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nem lehet a kozáksapka?


[link]

2012. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
olyan mint a kozáksapka!!!csak nem volt leöntve csokival!!köszi köszi köszi :DD <3
2012. jún. 12. 16:36
 5/5 anonim ***** válasza:
:) )Örülök, hogy segíthettem.
2012. jún. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!