Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Romlott virsli a Tescoban!...

Romlott virsli a Tescoban! Jártatok már így?

Figyelt kérdés
Vasárnap grilleztünk és vettünk 3kg húst és sajátmárkás virslit a Tescoban. A virsli romlott volt, mikor kibontottam iszonyat büdös volt, illetve szinte nyúlt a benne lévő lé. Mikor ránéztem a csomagolásra akkor láttam, hogy nem a szokásos helyen van a lejárati dátum, tehát nem a címkére volt ráütve, hanem egy külön fehér csíkon:2012.06.22. Sajnos már nem ez az első eset, hogy megjártuk,tavaly kiránduláson bográcsozni szerettünk volna, vettünk 5 kg sertéshúst, nekem már nyersen gyanús volt, reggelre az összes kaja megromlott a hűtőben. Arra lennék kíváncsi, hogy ti jártatok már így?
2012. jún. 12. 13:20
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%

még nem de a tesco márkája valami....leírhatatlan

10éve még elment de most...

2012. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk csirke combot sikerült vennünk büdöset. Kibontás nélkül lefagyasztottuk, majd elvittük a nyaralásra, és ott ért a meglepetés. Méreg volt, húsunk nem! Szidtuk a Tesco-t rendesen.
2012. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Jaj mi sem azért vettük mert annyira jó, főzve biztos nem ennénk meg, de sütve még türhető. Illetve nem is az a baj, hogy sajátmárkás, mert márkás dolgokkal is jártunk már így. Szerintem az a baj, hogy nem hűtik megfelelően a húsárukat!
2012. jún. 12. 13:30
 4/36 anonim ***** válasza:
86%

pont volt pár napja ilyen kérdező,vett virslit tescoba kibontotta és zöld volt meg romlott,pedig júliusig írta a szavatosságot. Szegénynek blokkja nem volt már meg:)

Én még nem jártam így,egyszer volt hogy vettem csirkecombot és rohadt büdös volt,de az az én hibám volt 3 napig volt hűtőbe,és spar-os volt! Spar-ba még a zölségek rémesek,többször is volt már hogy a fél zacskó krumplit ki kellett dobnom mert rohadt volt. Paradicsom penészes volt,plusz bogarak mászkáltak a boltba répák között.

Spar-ról nekem rosszabb a tapasztalatom!!

2012. jún. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a darált hús volt romlott, azóta nem vettünk húst a tescóban.
2012. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Kedves negyedik! Be tudnád nekem linkelni a kérdést? Nagyon megköszönném! Ma akadt a kezembe a május végi akciós újság, abban is le volt akciózva, csak gondolom, senkinek sem kellett, úgyhogy inkább átcímkézték!
2012. jún. 12. 13:36
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi vákumcsomagolt csülökkel jártunk így jó néhány éve. A pultban ezt ajánlotta a pultos, mert a másik már nem igazán friss. Köszi! Lehet, hogy az egyedül is hazamászott volna? De vettem már 5 liter savanyú tejet is. Ha ez nem lett volna elég, egyszer a fülem hallatára mondta az egyik árufeltöltő a kollégájának nyáron a kánikulában, hogy jaj kint felejtettem az egész kocsi tejet. Biztosan minden lelkiismeret furdalás nélkül kirakták az egészet a polcokra. Pár éve már nem a Tescoban vásárolok, kiábrándultam.
2012. jún. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
2012. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kell vigyázni mert állandóan átverik az embert. Ha pl. gyanús a lejárati idő jelzése (pont ahogy írtad), akkor nem érdemes megvenni. Én is jártam már így, akkor a lejárati idő átvolt ütve a csomagoláson. Persze csak otthon vettem észre. Ráadásul mindig meg kell nézni a lejárati időt én pl. találkoztam már penészes gyümölcslével is. Ez bosszantó, mert amikor késében vagyok elég nehéz minden egyes termék lejárati idejét megnézni.

Egyik ismerősöm aki boltban dolgozik mondta, hogy pl. felvágott szalámit nem érdemes pultból venni, mert gyakran a lejárt rúdakat szeletelik le és adják el, illetve a feldarabolt sajtoknál is gyakran ha lejár simán leveszik a címkét és ráraknak egy másikat. Szóval nagyon könnyen átverik a vásáarlókat.

2012. jún. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Igazából, nekem is elegem van a Tescoból! Látom, nemcsak mi jártunk így. A tejes történet is nagyon aggasztó. Nem is értem, hogy egy ekkora üzlet, hogy engedheti ezt meg magának! Gondoltam írok a Fogyasztóvédelemnek, de szerintem magasról tojnának rám! Szerintetek?
2012. jún. 12. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!