Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miből van a 288 ft/500 g...

Miből van a 288 ft/500 g Sissy Tehéntúró? Ti milyen tehéntúrót használtok?

Figyelt kérdés

2012. jún. 27. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a piros Pilos túró a kedvencem.
2012. jún. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtetted hozzátenni, hogy ez akciós ár.

A Lidlben is akciós a 250 grammos túró, 149 forint 250 gramm, tehát 298 forint / 500 gramm, ami szinte azonos a penny-s árral. Hagyományos esetben kb 30 százalékkal drágább. Tehát a a "miből van?" kérdés nem helytálló.

2012. jún. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a túróból lenne ?:) tehéntejből. a Penny mindig a legalacsonyabb árakat nyomja. a Spárban is akciós lesz a negyedes, de hát a Spár meg abovo a legdrágább.

11 sajátmárkás terméket gyártottunk, mind ugyanaz az alapanyag, összetevő,csak a csomagolóanyag és a márkanév más.(tejtermékek)

2012. jún. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig olyat használok, ami szembejön velem. Járok Tescoba, Coraba, Pennybe, Sparba, Auchanba, Intersparba. Ha tudom, hogy túrós ételt akarok készíteni, akkor veszek, tökmindegy melyik boltban vagyok. A túró az túró. Az árát sem szoktam figyelni, 10-20 forint különbség lehet köztük kb., annyitól nem megyek csődbe.
2012. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 doboszoli ***** válasza:

A piacon, ahol a kolbászokat vesztegetem, van egy termelő menyecske.

400-ért ad fél kiló túrót, ami fölözetlen tejből készít.

Isteni, és bizisten nem kell hozzá tejfölt adni, így is krémes.

Lehet, hogy átvernek?

-tki-

2012. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtam megbízhatsz a tejesassszonykában:)) még mindig jobban jár, mintha eladná a tejet 80 ft-os felváráslási áron.És az bizony igaz, hogy az ipari túró csak félzsíros.

Gondolom Te is jószívvel kínálod a kóbászodat neki, így mindketten jól jártok :))

-tevjeva-:)

2012. jún. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 doboszoli ***** válasza:
Működik a cserekereskedelem...D)
2012. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!