Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha kiolajozom a muffin sütő...

Ha kiolajozom a muffin sütő mélyedéseit, akkor lehet sütni muffin papír nélkül?

Figyelt kérdés
Vettünk 24 db os muffinsütőt(mini), de még nem találtunk bele muffin papírt. olajozással vagy vajazással megoldható?

2012. jún. 28. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, de még jobb, ha kis is lisztezed. megszórod, aztán felfordítva kiborítod a csap felett a feleslegeset.
2012. jún. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, és tökéletes az olaj vagy margarin, de használd a drága vajat erre:)
2012. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
** NE használd:)
2012. jún. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik maffin süti jön ki a formából. Van olyan jó összeállítású süti, ami gond nélkül kijön, de van olyan is ami nem. Egy kicsit hagyod hűlni, aztán felfordítva odaütögeted a nyújtódeszkához, és kijönnek a sütik. DE a biztonságos sütés miatt azért érdemes beszerezni legközelebbre papírkapszlit szerintem. ÉN is csak a legolcsóbbat szoktam venni.Jó sütögetést!
2012. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:szerintem csak olajat használj, ilyenkor az a legjobb!
2012. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Flóra margarinnal szoktam kikenni, amikor megsült a tepsit egy vizes konyharuhára teszem, pár perc múlva így már jól kiszedhető a muffin.
2012. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én minden sütit amikor kiveszem a sütőből, vizes viledára teszem. alulról egy kis párát kap és minden szépen elválik a tepsi aljától.

pár perc állás után a muffokat is villával ki lehet kapkodni a formából.

2012. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!