Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem segíteni?...

Anyám Lánya kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Anyukámnak 2 nap múlva születésnapja lesz. (többi lent)

Figyelt kérdés

Anyukámnak csütörtökön lesz a 36. születésnapja ! nálunk nem divat az ajándékozás, sem a torta. De most születésnapomra, ami május végén volt, arra kaptam egy hatalmas nagy tortát. Mivel nekem és a húgomnak nincs annyi pénzünk, hogy tortát rendeljünk, úgy gondoltam, hogy én majd sütök neki palacsintát azt már csináltam, és nagyon ízlett neki. Szereti az édességeket, és úgy gondoltam, hogy veszek neki egy tábla csokit meg mellé csinálok neki puncsos pudingot, mert azt is nagyon szereti. De itt jön a bökkenő: nem tudok pudingot főzni :|

Leírná nekem valaki, hogy hogyan kell pudingporból pudingot csinálni?


Szeretném, ha minden tökéletes lenne, ugyan is a tavalyi születésnapja valami borzalmas volt. A kórházban töltötte, mert májgyulladása volt. Kis híjján az életébe került, csúnyán lefogyott, és sorolhatnám még...azóta teljesen rendbe jött, fölszedett majdnem +10 kg-ot is, és szeretném, ha ez lenne a legjobb szülinapja, amiért mindet meg is teszek. Van rá egy egész napom. Este jár haza a munkából.


Előre köszönöm azoknak, akik segítenek nekem.:)


2012. júl. 3. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
A puding zacskójára rá van írva, hogy kell főzni, de olyat is tudsz venni, amit nem kell főzni! Direkt rá van írva, hogy főzés nélkül. Azt jól kikevered tejjel, és voilá, kész a puding!
2012. júl. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes vagy, jó ötlet! Szerintem menj el a boltba, nézd meg milyen pudingok vannak. A hátára(ahogy az előző válaszoló is mondta) rá van írva, hogyan kell elkészíteni. Ha Túl bonyolultnak találod, akkor veszel olyat amit nem kell főzni.

Szerintem, menjél biztosra, és ne egy, hanem kettő csomaggal vegyél. Ugyanis lehet, hogy csomós lesz, vagy nem sikerül és akkor még ott lesz a másik csomag az előzőt meg megeszitek tesóddal:D (mi is így szoktuk:D)

Anyukádnak pedig boldog szülinapot!

2012. júl. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítségeteket.:)

Én arra nem is gondoltam, hogy az rá van írva.:')

Át adom majd neki (:

2012. júl. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!