Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok nekem írni jól...

Tudnátok nekem írni jól bevált néró teasütemény receptet?

Figyelt kérdés
Olyat, ami nem folyik szét a tepsibe, és jó puha! :))

2012. júl. 5. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ezeket nézted már?

2012. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
persze, hogy néztem, de egy csomó helyen írták, hogy szétfolyt, kemény lett, stb. nem kell az embert egyből hülyének nézni...
2012. júl. 5. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem állt szándékomban!
2012. júl. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor elnézést. De sok ember csak azért jár fel ide, hogy mindenkit beoltson, és azt hittem, te is közéjük tartozol
2012. júl. 5. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
igaz én még soha nem próbáltam és itt is van a kommentek közt akinek szétfolyt,de eddig amit innen sütöttem sütit vagy kaját tökéletes lett. kb 50receptet,próbáltam mind jó.
2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

na lehagytam itt van.

[link]

2012. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! köszi, nekem is ez a recept tűnik a legszimpatikusabbnak, majd rászánom magam, és kipróbálom, remélem, nekem sikerülni fog. A gyerekeim imádják a nérót, és ezért szeretnék sütni, mert a bolti nagyon drága ://
2012. júl. 9. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!