Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van olyan eszköz amivel lehet...

Van olyan eszköz amivel lehet irni ilyen habbal a tortára azt tudom helyetesiteni valamivel mondjuk egy nejlon zacskó végét ha kicsipem vagy valami?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha elég erös a zacskó (nem szakad szét könnyen), akkor lehet, de figyelj oda, mert sokkal kisebb lyukat kell vágni, mint ahogy gondolod. Én mindig fagyasztószacskót használok, azt nem kell mosogatni, hanem használat után kidobom. Tortadíszítésre is jó, ha cakkosan vágod ki a zacskó csücskét.
2012. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukor író ceruzát is használhatsz írásra.
2012. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy zacskó, vagy pedig sütőpapírból (vagy zsírpapírból) vágj ki egy nagy háromszöget, és sodord fel tölcsér alakúra, töltsd meg, és csípj le a csúcsából egy nagyon picit.
2012. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én évek óta csak fagyasztós zacskót szoktam használni.Arra vigyázz hogy ha túl kemény a cukormáz vagy hab akkor nyomás közben könnyen szétrepedhet.


Illetve nagyobb mintáknál szőr ecsetet szoktam használni.Ugyan úgy mintha temperával papírra festenék, csak ilyenkor az alap torta, a festék pedig krém vagy olvasztott csoki. :)

2012. júl. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!