Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen lesz a töltött paprika,...

Milyen lesz a töltött paprika, ha darált hús helyett túrót használok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 17. 10:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas...
2012. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Olyan...:)

Körözöttel töltött paprika hidegen nagyon finom, de paradicsomszószban nem tudom elképzelni. de ez csak az én véleményem, lehet, hogy más már próbálta.

2012. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi amikor a túrót befűszerezzük (ízlés szerint, mikor mivel, hogyan), és beletöltjük a paprikába = no azt esszük csak úgy reggelihez, vacsihoz, szenyó mellé, de: KIZÁRÓLAG NYERSEN!!


Ha a túróval töltött paprikát megfőzöd, mint amikor darálthúsos töltelékkel töltöttet, akkor mi lesz a túróval? Szerintem ez nem jó ötlet!!!

2012. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
túróval, főzve, paradicsomszószban...!!!Vááá!!!Sikítófrász! lol XD ez borzalmas...!!!
2012. júl. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

:D


Oké, köszi a válaszokat!

Nekem valahogy nem tűnt taszítónak a túró-paradicsomszósz párosítás...


Egyébként meg lehet úgy csinálni a túrós tölteléket, hogy lehessen sütni-főzni így, én pl. szoktam túrós tölteléket tenni a gombafejekbe, így panírozom és rántom ki. Ha erős a töltelék, nem folyik ki, és nagyon finoman hozzásül a gombához.

2012. júl. 17. 10:42
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Fúj!!
2012. júl. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Amit írtál utólag az az én ízlésmnek is megfelel, sőt:) isteni finom lehet gombába töltve, megsütve.

anyukám a túrós palacsintát is tejföllel locsolva átsüti, ott sincs semmi baj a túróval.

de valahogy a képzeletemben a túróval töltött, hagyományos töltöttpaprkika nem áll össze:)

2012. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Hát, ha húst helyettesítenél vele és paradicsomszószhoz lenne, akkor fúj.Ráadásul aki nem bírja ezt a párosítást, arra még a cifra fosás is rájöhet.

Viszont úgy talán finom lenne, ha a paprikákat hosszában megfeleznéd, a túrót bazsalikommal, sóval, vagy ízlés szerint fűszereznéd, és ezzel töltenéd a paprikákat, vékonyra szeletelt paradicsomot rakhatsz rá.Én ehhez hasonlót csináltam már, csak nem paprikát, hanem cukkinit vagy padlizsánt töltöttem meg és juhtúróval, nem sima túróval.Tetejére sajtot is raktam.Na, az nagyon finom volt.

2012. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Akármit megtölt túróval, és süti, akkor az oké.

De hogy paradicsommal főzi !!!! mert ugye a paprikán meg kellene főnie .... hááááááááát köszönöm nem kérem!

2012. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 doboszoli ***** válasza:
Mindenképpen kíváncsian várom az eredményt!DD)
2012. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!