Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Van még itt olyan, aki nem...

Van még itt olyan, aki nem szereti a disznóhúst?

Figyelt kérdés
Se vegetáriánus nem vagyok, se a vallásom nem tilja, de egyszerűen nem jó az íze.
2012. júl. 18. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
38%

Én sem szeretem az ízét. Lehet az akármilyen szósszal leöntve, fűszerezve, nem jó.

Ráadásul ha sokat eszem belőle, utána pisiszag áramlik a torkomból. :S

2012. júl. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Én meg pont, hogy csak a disznót szeretem, a csirkének, marhának rossz íze van, sosem eszem meg. :D Amúgy soha ne vegyetek boltból húst, mert tápos sz*r, teljesen elváltozik az íze és büdös is. Csak a házilag nevelt a jó. :)
2012. júl. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van olyan ember, de egyszerű a megoldás,amit nem szeretünk, nem ízlik, nem muszáj megenni.

Az ízlés pedig nem vitatéma, mondták azt már anno Rómában is...

2012. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 doboszoli ***** válasza:
100%

Utolsó!

RESPECT!

-tki-

2012. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az ízét. Nem eszem meg, csak ha muszáj..
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A disznóhúst szeretem. Viszont, az üzletekben disznóhúsként árult valami, az ehetetlen.
2012. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Disznóhúsból egyedül a kolbászok, szalámi a finom.
2012. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta nem eszünk disznóhúst, (kivéve kocsonyába) családunkban senki nem szereti, nemrégiben megkívántam és vettem egy szép darab oldalast,lesütöttem és nem bírtam megenni, olyan más íze volt mint régen, nem tudom mit tettek a hússal??
2012. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látod kedves 7-es!

Inkább megveszem a disznóhúst (amit közvetlenül maszek vágóhídról vittek a maszek hentes boltjába), és saját magamnak meggyúrom a kolbászt, vagy szalámit. Ez esetben ugyanis "tudom", hogy mi van benne!

Amit készen veszel az üzletben kolbászt, szalámit, egyéb felvágottakat, virslit és hasonlót, sohasem lehetsz biztos benni, hogy mi minden oda nem való dolgot is megetetnek veled.


Egyébként mindenféle húst szeretek: sertés, marha, baromfi, hal, persze mindegyiket a "maga helyén", vagyis azt készítek belőlük, amikre valók.

2012. júl. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak a sonkát szeretem, valamint szalámiban, kolbászban megeszem, de egyébként kb 4-5 éves korom óta nem ettem, nagyon utálom, túl zsíros.
2012. júl. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!