Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen krémet a Spongyabob...

Milyen krémet a Spongyabob tortába?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek a kedvence Spongya és ilyen alakú tortát sütnék neki, de nem tudom milyen ízesítéssel :( Szerintetek?

kösziii



2012. júl. 19. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyen a krém is sárga. Ételfestékkel fesd meg.
2012. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen maradj a sárga vonulatnál. Jó kis vaníliás krém, igazi vaníliából! Vagy jó kis katalán krém, azt sem kell feltétlenül karamellizálni. Tortát tölteni is nagyon finom. :D
2012. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk vaníliás ízű krém kéne, azt jól lehet festeni.
2012. júl. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm, jó ötlet ez a vanília irányzat :) de igazából a krém nem is fog látszódni, mert fondanttal vonom be .
2012. júl. 19. 19:12
 5/11 anonim ***** válasza:
De ahogy felvágjátok, máris látszódik, szóval jól fog mutatni.
2012. júl. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké :) akkor sárga krém lesz :) és ha a barátnőm kedvence a kókusz, az ugye nem illene bele? :S maradjak a vaníliánál?
2012. júl. 19. 19:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sárgás fehéres krémet akarsz bele akkor jó például a vanília, citrom, kókuszos is, pudingos krém, orosz krém, ananászos, limeos.
2012. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HM..én az alsó és felső lapot csokis piskótából készíteném, a középsőt pedig kókuszos tésztából(hófehér csupa kókusz tészta a rafaelló sütemény tésztája) Ehhez jól illene a többiek által ajánlott sárga vanília krém, és isteni finom lenne.
2012. júl. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Barackos krémet is tehetnél bele.
2012. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én feketeerdő tortát vontam be a páromnak tavaly spongyabob színű meg formájúra. Ha érdekel küldök képet is :)


(a krém tehát meggyes-tejszínes volt, nyammm...)

2012. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!