Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi kell egy sima hamburgerhez?

Mi kell egy sima hamburgerhez?

Figyelt kérdés
Nagyon imádom a hamburgert de sokallom az árát ezért házilag akarok csinálni.

2012. júl. 22. 13:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Hamburger zsemle (de ezt te is elkészítheted, rengeteg recept van neten), húspogácsa (veheted készen mirelitbe, vagy elkészíted: darálthús, tojás, fűszerek, hagyma), olaj a pogácsák sütéséhez, sajt, saláta, paradicsom, uborka, hagyma. Ki mivel eszi. Én például szoktam sült csirkemellet tenni néha a megszokott húspogácsa helyett Legjobb, ha grillezett. És házilag sokkal finomabb mint bárhol máshol :-)
2012. júl. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Tojás nem fontos a húspogiba.
2012. júl. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Valóban nem, de én szoktam bele tenni. :-)
2012. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és a szószhoz ?
2012. júl. 22. 14:16
 5/13 A kérdező kommentje:
én nézem a fald fel amerikát és abba mikor hambit csinálnak sokáig sütik a tojás addig leégne
2012. júl. 22. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Én így szoktam csinálni:

[link]

Hamburger zsömlét is magam készítem, kenyérsütő dagasztó programjával bedagasztok egy tejes, vajas, kicsit édeskés kelt tésztát, ha m,egkelt egy centisre kinyújtom, nagy pogácsa szaggatóval kiszaggatom, tetejét tojássárgájával lekenem és megsütöm.

2012. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A szósz vagy simán mustár, kecsap, egymásra rakva, vagy ha eredeti hambiszószt akarsz, akkor ecetes csemege uborka, majonéz és ketchup összedarálva vöröshagymával, sóval borssal ízesitve.
2012. júl. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hamburgerhez darált marhahús kell. Sült csirkemell nagyon száraz, nem lehet lenyelni.

A húsz fűszerrezed sóval,borssal,gyömbérrel. Teszel hozzá 1-2 tojást és pogácsát csinálsz belőle és kisütöd.

2012. júl. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ízlés kérdése, kikérem magamnak a csirkemellet! :) Nem kell túlsütni, és akkor nem száraz. A tojás pedig még soha nem égett meg a húspogiban :)

Szószt lehet készen kapni, én a Lidl-ben vettem a múltkor 300 Ft-ért, ez sokáig elég, és lehet enni salihoz, szendvicshez is!

Ne kötözködjetek már annyit :-) Ahány ház, annyi szokás, meg tudjátok: "Mindenki másképp csinálja" !! :))

2012. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ahol én lakok ott penny tesco és cba van itt is kapnék szerintetek olyan szószt?
2012. júl. 23. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!