Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha a pizzára pizzakrém helyett...

Ha a pizzára pizzakrém helyett 12% zsírtartalmú kék színű tejfőlt rakok, egészségesebb lesz?

Figyelt kérdés

2012. júl. 22. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
nem, a paradicsompüré fűszerezve egészségesebb. persze nincs baj a tejföllel sem. tejfölt nem is szoktak pizzára tenni egyébként, max ilyen tejszínes alapot. De süss akkor inkább langallót.
2012. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Melyik dimenzióban él az első? Tejfölt szoktak a pizzára tenni...
2012. júl. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én szinte csak tejföllel csinálom, nekem az a kedvencem. tejföl, bele só és zúzott fokhagyma, ezt kenem rá, erre kolbász, sajt és nyami :D
2012. júl. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor a boltban vett pizzakrém egészségesebb,mint a 12%-os kék tejföl?
2012. júl. 22. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, a bolti pizzakrém teli van cukorral és mesterséges dolgokkal. Tejfölt tegyél rá, vagy házi paradicsomkrémet.
2012. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet szembeállítani a két terméket. egyik sem egészségtelen. ha az lenne nem kapna forgalmazási engedélyt. azt döntsd el, hogy paradicsomos alapú, vagy tejfölös alapú pizzát szeretnél.

a pizzakrémet én egy kis kecsappal szoktam édesíteni, mert elég sós. egy tubus 1/3 része elég egy pizzára.

plusz még teszek bele egy kis szárított bazsalikomot, oregánót. erre a kedvem szerinti feltét, végül sok sajt.

ha tejfölöset akarok, akkor én is zúzott fokhagymával keverem ki, egy kis sóval, borssal, erre a feltét, csirkehús, brokkoli stb. és sajt. de a négysajtost is tejfölös alapon szoktam.

semmi sem egészségtelen, ha mértékkel fogyasztjuk.

2012. júl. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kék színű tejföl sosem egészséges :P

Válaszd a fehéret!

2012. júl. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!