Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ismertek főzött mártogatós...

Ismertek főzött mártogatós recepteket?

Figyelt kérdés
Szeretem a sült krumplit, rántott mell falatkákat, hagymakarikát, rántott karfiolt, ilyesmi... Pár hét múlva, a haverokkal a balcsin vacsoracsata jelleggel fogunk főzni egymásnak. A menü rántott dolgok lennének sült krumplival, mártogatósokkal. Viszont a nagy gond az, hogy nekem ezek a nyersen kikevert mártogatósok nem igazán jönnek be. Eddig egy 4 sajtos szószra gondoltam, csak kicsit sűrűbbre csinálom, mint a tésztához (olyant már csináltam, és jó volt). Viszont jó lenne valami csípős is, vagy más egyéb is. A poutine receptje is jó lenne, de nem igazán találtam jót. Azért ha van nyers mártogatósra BEVÁLT receptetek, azt is osszátok meg velem. :) A google millió egyet kidob, de egyik sem győz meg.

2012. júl. 25. 13:34
 1/3 A kérdező kommentje:
25/F amúgy, szóval amatőr szinten tessék magyarázni :)
2012. júl. 25. 13:35
 2/3 anonim ***** válasza:
paradicsomszószt csinálhatsz csípősre. só, bors, chilli(vagy valami csípős paprika), esetleg egy kis bazsalikom, de fokhagyma is jó bele. szimplán csak össze kell főzni a hozzávalókat.
2012. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt jó kis receptek vannak. Válogathatsz kedvedre és jól le is írják a recepteket, könnyen elkészíthetők és finomak!:


[link]

2012. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!