Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudtok recepteket/ételeket...

Tudtok recepteket/ételeket ajánlani?

Figyelt kérdés
kicsit magas a koleszterinom.tudom,hogy mit szabad/nem szabad ennem,csak recepteket nem tudok.
2012. júl. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt nézegetted már?

2012. júl. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha kicsit magas, akkor csak tartsd szem előtt azt, amit tiltanak és engednek. erre nincsenek külön receptek.

sajnos disznózsír nélkül, csak olajjal szabad főzni, kerülni kell minden állati zsiradékos étel, illetve, csak sovány húsokat szabad enni. a körömpörköltet el kell felejtemi, a velőt, a májat pl.

a a valódi tejszínhabot, valódi vajat... stb.

de mértékletes életmóddal, ezek kikerülésével minden általános normál kaját el lehet készíteni.

jelzem, csak , ha valóban enyhén emelkedett. mert pusztán a koleszterindiéta, csak nagyon csekély mértékben csökkenti a laborértékeket.

Én 20 éve élek együtt ezzel, de nálam csak a gyógyszer tudta beállítani diéta ellenére is a normál koleszterintet.

Azért kitartás, lehet, hogy nálad működni fog a diéta.

2012. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. igen néztem,de recepteket nem találok,inkább azok kellenének.

2. hát úgy tudom,hogy 5 a max. ami lehet,hát nekem 5,3. Biolactivot fogok még szedni,csak nem nagyon tudok recepteket. hiába keresek. és te mozogsz is?

köszi :)

2012. júl. 27. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
én épp most ettem párolt cukkínit grillezett csirkemellel :)
2012. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!