Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogy lehetne megoldani, hogy...

Hogy lehetne megoldani, hogy a csibe ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
ha sütöm a csibét/combokat mindig kiszárad,nem omlós,puha. ti hogy csináljátok
2012. júl. 28. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
zsírozott tepsibe teszem a fűszeres combokat, egy pici vizet öntök alá, majd szorosan lefóliázom. egy óra múlva megfordítom, és meglocsolom a zsírral. ekkor már látom, hogy mennyi idő kell még neki. ha már nem véres a csontok mellé szúrt villa, akkor jó. ha teljesen omlós , puha, fólia nélkül rápirítok, de nem sokáig tényleg ki ne száradjon.
2012. júl. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1-eske nagyon jól írja.

Ha viszont kifejezetten csak mellehúsa (az a legszárazabb rész), akkor ahhoz a sülthöz biztosan valami szaftos mártást, szószt, valami hasonlót készítenék a köreten kívül, amivel a sültet meg tudnám még locsolni a tányéron.

2012. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Melle húsa sütve ehetetlen.

At6 első jól írja.

2012. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Idővel majd te is megtanulod megenni, (vagy elkészíteni) és attól kezdve egyetlen ételre nem mondod azt, hogy ehetetlen.
2012. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

ma 18:39-es: a mellehúsa sem ehetetlen sülve, legfeljebb te nem tudod elkésziteni.


A csirkéhez sosem szoktam külön még zsiradékot meg vizet tenni, elég, ha hideg sütöbe téve kezded el sütni, akkor enged anyi levet meg zsirt, hogy megsül. Eleinte takard le, hogy párolódjon, és ha puha, akkor erös lángon süsd át. Igy nem lesz száraz, finom omlós lesz a húsa és ropogós a böre.

2012. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

18,39 vagyok.

Talán összetévesztettél a 18,34-el. Én is azt magyarázom neki, hogy "tudni kell" elkészíteni, és akkor nem fogja azt mondani, hogy ehetetlen.

2012. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs, tényleg mellényúltam, amikor másoltam a idöpontot.
2012. júl. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!