Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ha rántott sajtott panirozás...

Ha rántott sajtott panirozás után pár órára beteszem a fagyasztóba akkor tényleg nem fog sütés közben kifolyni? Van erre valami más bevált praktika?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
duplán panírozd.Vagyis liszt,tojás,zsemlemorzsa,majd újra tojás és zsemlemorzsa.Lényeg a sarka.Ha ügyesen csinálod nem folyik ki.Ja és nem vágd nagyon vékonyra.
2012. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom nekem a mirelit is kifolyik ha olyan. Én azt szoktam h bepanírozom aztán megint tojás, prézli és úgy sütöm ki h forró olajban a legnagyobb lángon. Így nem nagyon szokott kifolyni
2012. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van rá esély, hogy a sajt nem érkezik csak átmelegedni, ha elég hirtelen sütöd ki. Hiszen gyakorlatilag csak a panírnak kell megsülnie.

Egy próbát megér: fémtálcára rakd egyesével egymás mellé a panírozott db-okat, hamarabb megfagynak, és utána gyorsan, kellőképpen felforrósított olajba rakd. Nem próbáltam még, de elvileg jónak kell lennie.

2012. aug. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem soha nem folyik ki amúgy..Egyszerűen csak duplapanír,és fritőzben csinálom a legmagasabb hőfokon,hirtelen sütéssel.
2012. aug. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Duplapanírral nem folyik ki sehogy.

Én most vettem ki, nem pár óra, hanem pár hónap után, de semmi baja nem volt, úgy értem, nem folyt ki, meg persze romlott se volt...

2012. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól nem lesz baja ha lefagyasztod, de ha nem napok/hetek múlva akarod megcsinálni akk felesleges. Duplapanír és hirtelen sütöd. Ennyi
2012. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a dupla panírban is kifolyik...lehet azért,mert nem hirtelen sütöm ki..
2012. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!