Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehet csinálni aludttejből...

Mit lehet csinálni aludttejből? Pontosabban ebben az állapotban?

Figyelt kérdés
A savó lecsöpögött, a fölét nem szedtem le csak az aludttejet beleöntöttem egy szűrőbe, és egy edénybe lecsöpögtettem a savót... Mit lehet így készíteni? Gondolom túrót nem, sajtnak meg kevés másfél liter
2012. aug. 24. 18:03
 1/9 intrepid ***** válasza:
Egy jó vacsorát kenyérrel.
2012. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pedig túrót, igen. A savót savanyításhoz, pl. ecet helyett kenyérsütéshez lehet felhasználni, vagy szorulás ellen meginni nyersen.
2012. aug. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már 2 napja áll a szűrőben, olyan krémes állaga van. túrót vagy sajtot hogyan tudok készíteni?
2012. aug. 24. 18:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Intrepidnek pediglen igaza van :))) utolsó voltam, de akkor igen, egy jó vacsorát kenyérrel. Adj a tejtermékhez egy kis vajat, sót, paprikát, fűszert, ahogy szereted, és vajkrém lesz belőle.
2012. aug. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jut eszembe még! Ha 2 napja áll, és krémes állaga van, helyettesítheted vele a mascarpone sajtot, tehát pl. tiramisuhoz ideális.
2012. aug. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
na megkóstoltam. ízre és állagra is kefírnek tűnik
2012. aug. 24. 18:17
 7/9 anonim válasza:
keverj hozzá búzadarát, forralj fel vízet és ebbe formálj gombócokat :D túrós gombóc :D mi is szoktunk ilyet, nagyon jó :) annyi gríz kell bele hogy ne essen szét a vízben. utána mindent úgy kell mint a rendes gombócoknál
2012. aug. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyaraláson ettem ilyen ételt, és isteni volt. Próbáld ki, ha tetszik.


Krumpliprósza (zalai magyaros étel)



Hozzávalók:

1/2 l aludtej, 1 kg burgonya, kb 30 dkg liszt, só, tejföl, 1 fej vöröshagyma, zsír.


Elkészítés:

A meghámozott burgonyát nyeresen belereszeljük az aludtejbe, hozzátesszük a lisztet, megsózzuk, és jól összekeverjük. Kizsírozott tepsibe öntve mérsékelt lángon sütjük. Közben a reszelt vöröshagymát egy kevés zsírban rózsaszínûre pirítjuk, elkeverjük a tejföllel, és a lepényre öntve még néhány percre visszatesszük a sütôbe. Féltenyérnyi darabokra szeletelve, frissen tálaljuk.


Ez az étel önmagában fogyasztva is laktató, de különböző feltétekkel is kínálhatjuk mint például a tejföl, fel kockázott szalonna, egyesek cukorral meghintve fogyasztják.

2012. aug. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két napnál tovább már ne tartogasd, mert "öregtehén" íze lesz.

tényleg edd meg úgy, ahogy van, vagy ahogy írták csinálj belőle hamis túrógombócot, vagy azt a zalai finomságot.

2012. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!